تجربه حضور در نهمین نمایشگاه عکس برتر سال دوربین‌نت

دوربین‌نت اولین آژانس عکس خبری ایران است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ به صورت رسمی آغاز کرده است. این آژانس عکس از سال ۸۷ با هدف ایجاد بستری برای معرفی عکاسان جوان اقدام به برگزاری نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های مختلف کرد. یکی از این نمایشگاه‌ها که توسط دوربین‌نت برگزار می‌شود، نمایشگاه عکس برتر سال است و هرساله تعداد بسیاری از عکاسان در آن شرکت می‌کنند.

در نمایشگاه امسال که در بخش‌های متفاوت آزاد، تلفن همراه به صورت مربع، خانواده و گردشگری برپا شد، ۶۹۲ عکاس با ۳۵۶۹ عکس شرکت کردند که از بین عکس‌هایی که فرستادم یکی از آن‌ها در بخش گردشگری برگزیده شد.

بخش گردشگریِ این نمایشگاه، فردا ساعت ۱۷ در باغ موزه قصر افتتاح می‌شود و اولین تجربه حضور من در یک نمایشگاه رقم می‌خورد.

احسان رأفتی مدیر مسئول سایت دوربین‌نت است و از عکاسان فعال در حوزه خبری به شمار می‌رود. او در سایت دوربین‌نت علاوه بر برگزاری نمایشگاه عکس برتر سال، فرصت‌های فراوانی را برای علاقه مندان به عکاسی فراهم می‌کند که می‌توان به تجربه‌های استارتاپ ویکند، ده روز با عکاسان، جشنواره‌های عکس‌ خبری و سه شنبه‌های عکاسی اشاره کرد. اگرچه که چنین اقداماتی اغلب با اعتراض‌ها و انتقادهای فراوانی روبرو می‌شود اما احسان رأفتی همچنان در راهش مصمم است و به فعالیت‌هایش ادامه می‌دهد. بدون شک وجود چنین عکاسانی که با عشق و علاقه و به دور از چشم‌داشت‌های مالی به فعالیت‌های خودشان در زمینه عکاسی مبادرت می‌ورزند و دغدغه وضعیت عکاسی در ایران را دارند، خبر خوشحال‌کننده‌ای‌ است. امیدوارم روز به روز شاهد فعالیت‌های بهتر و خلاقانه‌تری از سایت دوربین‌نت باشم.

پینوشت یک: اگر علاقه‌مندید با فعالیت‌های دوربین‌نت بیشتر آشنا شوید، می‌توانید اخبار را از طریق اینستاگرام دوربین‌نت یا اینستاگرام احسان رأفتی پیگیری کنید.

پینوشت دو: فردا ساعت ۱۷ در موزه مارکوف در باغ موزه قصر هستم، خوشحال می‌شوم ببینمتان:)

 

7 thoughts on “تجربه حضور در نهمین نمایشگاه عکس برتر سال دوربین‌نت

    1. مرسیی از شما، من نمیدونم چرا هرکسی میاد اینجا فکر می کنه من پسرم!:)))
      خوبه البته قسمت درباره‌ی من هست:)

    1. محمدرضا همراهیت از راه دور برای من خیلی ارزشمنده، ممنونم ازت:)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *